TRUMP’IN SİCİLİ

M. Ali Yıldız
M. Ali Yıldız

Latest posts by M. Ali Yıldız (see all)

Geçtiğimiz günlerde bütün Dünya Trump ‘ ın , Suud – İsrail – Vatikan ziyaretlerini konuştu. Seçimden sonraki günlerde başlayan Trump tartışmalarında herkesin dile getirdiği ve ortak kabul ettiği nokta şuydu. Trump ‘ ın arkası gerçekten çok güçlüydü ve Trump ise çok radikal bir adamdı. El ele pozlarda muhatabını sarsmalar , Papa ‘ yı rezil etmesi vb. Trump kimdi ve onu o koltuğa oturtan güç hangi klikti ? Bu gücün sahibi kim ?

Her devletin kendine özgü yazılı olmayan bazı kuralları vardır. Bu kuralları aslında Devlet üstü yapılar belirler. Türk ve İslam Devletlerinde bu kuralları Divan – ı Aziz ve Teşkilat belirlemiştir. Mesela bizim ülkemizde olan bir kural Cumhurbaşkanının olağan üstü hallerde kaybolması veya ulaşılamıyor olması halinde önceki Cumhurbaşkanının olaya müdahele etmesi. 15 Temmuz ‘ da Erdoğan ‘ dan önce Sn. Gül ‘ ün açıklamaları bu kuralın uygulamaya geçmiş halidir.

Amerika ‘ nın , devlet kurallarını ise Tapınak Şövalyeleri belirler. Bu şövalyeler CFR üyesi kabalist Yahudilerden ve Papa ‘ ya bağlı Siyonist Hristiyanlardan ! oluşur. Seçim öncesi ABD ‘ da bir adaya kötü veya derin güçlerle çalışıyor bu yüzden bu kazanacak algısı oluşturup asıl seçilecek diğer adayı aklama operasyonu her zaman olduğu gibi geçtiğimiz seçimlerde de yapılmıştır. Buda ABD ‘ de yazılı olmayan bir kuraldır. Obama başa gelmeden önce hiç kimse ABD ‘ de bir siyahinin başkan olacağını tahmin etmiyordu ? Başkan olduktan sonra gizli müslüman iddiaları da devam edegelmişti. Aynı operasyonu Türk Milleti yeniden yiyor. Birileri Trump , Rothschild ‘ e karşı savaşıyor havası estirmekte.

Trump hem Rothschild ile savaşıyor hem Vatikan ‘ da papayı rezil ediyor ve tasfiye edilmiyor. Yok yaa ! Bunu yapan suikast ile öldürülür efendim. Keneddy gibi ! Peki Trump kimin piyonu kimin hasımı ?

Dünya ‘ yı iki hanedan yönetiyor. Amon – Ra Hanedanlıkları ! Bu iki hanedanlığın başlarında ki isimler net bir şekilde bilinmesede bu iki Hanedanlığın görünen yüzleri Rockfeller ve Rothschild ! Amon Hanedanlığı Vatikan ‘ ı , RA Hanedanlığı ise İngiltere ‘ yi kontrol ediyor. Amon ‘ a göre , RA çok daha güçlüdür ve Amon ‘ un sağ kolu Rockfeller ‘ i oraya sızdıran kişidir. İsrail ‘ i kuran güç de RA ‘ ya bağlı bir timdir.

Obama ‘ nın İsrail ile arasının bozuk olması ve İrancı olması Vatikan ‘ a çalıştığından dolayıdır. Ancak Trump ‘ ta bunun tam tersini görüyoruz. Trump geldiği gibi İsrail ve İngilizlerle arayı düzeltip , İran ile bozmuştur. Almanya ‘ da Merkel ‘ i , Vatikan ‘ da Papa ‘ yı rezil etmiştir. Bunlar Trump ‘ ın kimin piyonu olduğunu ortaya koyuyor.

Trump ‘ ın Dini ziyaretlerini analiz edersek şu sonuca varacağız. 200 yıldır para ile yönetilen Dünya artık Din ile yönetilecek. İkili oyuncu olan Trump , Suud ‘ lara göz kırpsada , RA ‘ nın asıl halife adayı Türkiye ‘ den. Bütün ümmeti kendi adamları sayesinde kontrol etmek istiyorlar. Hilafet savaşına az vakit daha var. Devlet ilk önce Saray Gladiosunu sonra , İngilizci kadroları yok etmeden Hilafeti getirmeyecektir. Bu artık Devletin değil Ümmetin bekaa sorunudur.

Bir gün İslam adına bu Dünyaya müdahele edeceğiz !

MUHAMMED ALİ YILDIZ/D.D Haber

1
Kimler Neler Demiş?

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
ibrahimsarikaya Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
ibrahimsarikaya
Ziyaretçi
ibrahimsarikaya

Ebabil kuşlarıyla beytini fillerden koruyan Allah, son kitabında koruyacağını vaat ettiği kamil dinini isterse delilerle bile korur. Bizim bu korumacılık ta nerede olacağımız önemli. Gerçekten Allah’ın dinin mi koruyacağız? Yoksa kendi kendimize yapmaya çalıştığımız dini mi? Hilafet in gelmesi için her şeyden önce dinin etrafında çöreklenmiş çörekçilerin temizlenmesi lazım. Diğerleri nasılsa temizlenir.

Benzer Haberler