SAVAŞ TANRISAL ALANA MI SIÇRADI

Sevgili Levent Ergul, atladığım, kıyıda köşede kalmış haberlerle beni uyarır. Böylece analizlerimize destek olur. Kendisine müteşekkiriz. Yine kardeşlerimizden Sevgili Dvt Vrlc’nin “Neden Tvitter’de yoksunuz? Bizi de unutmayın, arada bir burada da olun!” arzusu da can baş üstüne. Ancak zor oluyor; “Tek Tabanca”yla her hedefe ateş etmek. şeklindeki uyarısına paralel olarak… Sevgili N.D.İlter sordu bize:
“Hocam selam!” diye başlayarak… Merak ettiğim konular şunlar…
İngiltere’de neler oluyor?
Trump’un amacı ne? Ortadoğu’da “Mezhep Savaşlarının peşinde mi? Yoksa yeni bir dinler arası diyalogu mu kurgulamaya çalışmakta?
Bu arada, Avrupa’da askeri hareketlilik artmış görünüyor. Almanya öncülüğünde bir “Avrupa Ordusu” kuruluyor haberi geldi.
Bir de “İpek Yolu Projesi” ne anlama gelmekte? Türkiye’nin yararına mı yoksa tam aksi mi?
Beni ve tüm kardeşlerimizi, bu hususlarda aydınlatırsan sevinirim. Sağlıcakla kalın!”
***
Aleykümselam sevgili kardeşim İlter…
İngiltere’de 5 Mayıs’ta, bir saray içi darbe yaşandı. 312 Yıllık Windsor Hanedanı değişmek üzere. Mountbatten/Mount Sülalesi kuruluyor.
Eski hanedan Vindsorların Kraliçesi 2. Elizabeth, hala iş başında. Onu, iktidarında başarısız kılmak için Manchester kentinde savaş başlatıldı. Terör atmosferi daha da genişyebilir. Veya Kraliçe kahrından ölür/öldürülür.
Zannımca işin arkasında Rex Deus var. Başta İtalya İstihbarat Servisi AISE bağlantılı Vatikanlı Papa olmak üzere… Almanya ve Derin Mount Hanedanlığı da durumun içinde olsa gerek… Allahualem…

İngiltere’de hanedanlık değişme sürecine girince, Trump’ın Londra’ya bağlı olan ipi gevşedi. Hatta koptu. Bunun üzerine o da kendi derdine düştü. Şimdi ABD, yeniden birlik olma ve bağımsız hareket etme yolunda. Orada da “Jamesoğulları” uyandı ve iki yaramazın kulağını çekti. Yaramazlar hızla barışma yolunda. Bu nedenle “World Jandarma ABD” kendi kutbunu kurmaya yöneldi.
Bu kutup Mısır merkezli, Suudileri ve tüm Arabistan’ı da içine alacak olan… Ve iki kol halinde Afrika ve Hindistan’a uzanan bir “Eski Dünya Kutbu” gibi görünmekte.
Mısırlı Fetöistler de yani Nur Hareketi Partisi de işin içinde ve şu an, tekrar Trump’la beraberler.
“Jamesoğulları”nın tavsiyesiyle Trump’ın kafasında, hızla bir “Neo-FİRAVUN EKOLÜ” şekilleniyor gibi. Yani “Imperium Romanum”cu Papa’ya karşı bir atak içinde… Mısır menşeli “Koptix Planı” nıyla meşgul.
Bu husustan olmak üzere Papa, Tanrılğını ilan etti… “Tanrı kilisedir… Ben de onun gibiyim!” dedi… Yani Son Haçlı Seferine psikolojik ön hazırlık, hızla hayata geçirilmekte… Trump’un “Firavun Ekolü” de Papa’nın mücadeleyi bir kat daha yukarı çekmesiyle veya Tanrıyı bir kez daha yeryüzüne indirmesiyle ilgili. Yani yukarıda yahut yeryüzünde olsa da ekoller, Tanrılar Katına kuruyor çadırı… Bu durumda Papa, Tanrı olur da Trump olmaz mı? O da oluyor işte hem de Tanrısallığı yer yüzüne indirmekle sabıkalı olan Firavunların “Tanrı Tacı”nı başına geçirerek fırlamak niyetinde İlahi alana. Yani Tanrıların Savaşı başlamak üzere; hem de dünyada şu ilaha veya bu ilaha inanan insanların inandığına bakmadan, herkesi “İki Tanrı”nın arkasında saf tutmayı deneyecekler. SavaşınTanrısal katmanınaa çekilmesi ne anlama geliyor? Elbette Kıyamet!
Ya buna “Ahad Olan Allah” ne der? İnşallah O’nun cevabı, “Son Tufan” şeklinde olmaz.
Devam edelim: ABD’nin en derin katmanını oluşturan “Jamesoğulları” Afrika’da ezoterik bir Hristiyanlık hayalindeler.
Bunun benzeri olarak da Arabistan yarımadasında Ezoterik bir Müslümanlık gündemde. Yani Neo-Selefilik iflas etmiş durumda. Veya DAEŞ gidici… Onun boşalttığı yere TSK gelmesin diye Trump,
Yine bu minval, Hindistan’da Ezoterik Musevilik benzeri bir “Harun Kültü” ya da “Hotor İnancı/Hotorizm” oluşturmak üere hareketteler.
ABD’nin Dinlerarası diyalogu böyle bir şey. “Yani “Dinler arası bir olog…” Allahualem…
***
Almanya, büyük çoğunluğuyla, hususi ideallerinden yani “Cermen AB’si içine saklanmış olan “Neo-Nazi İmparatorluğu”ndan vazgeçmiş durumda gibi duruyor. Papa’nın, topyekun “Hıristiyan Dünya” tasavvuruna destek verecek mecburen. Hatta Papalık’ın tasarrufundaki “Dini Bütün Hristiyanlar Ordusu”nu kurmak üzere görevlendirilmiş durumda. Yani “İsviçre Papalık Muhafızları”nı ordu çapına sokmaya niyetli.
Bu arada, Roma’dan derin mesajlar da veriliyor. Mesela, G7 toplantısı Palermo’da… İtalya’da yapılacak G7 zirvesi öncesinde, üye ülkelerin dışişleri bakanları Lucca kentinde bir araya gelmişti. G7 buluşması kapsamında Türkiye’nin de katılımıyla bir olağanüstü Suriye toplantısı düzenlendiğini hatırlıyoruz.
Suriye konusunda ortak tavır belirlenmesinin amaçlandığı buluşmada, ev sahibi İtalya’nın, ABD ile Rusya arasında arabuluculuk yapmaya çalışacağı da belirtiliyor. Yani Roma, tüm dünya siyasetine el koymaya başlamış durumda. Demiştik ya Derin Roma Uyanmakta. Hadi hayırsız olsun!
Allahualem…
***
Çin’in İpekyolu Projesi, sadece ticaret için kullanılacak ve “Kazan Kazan formülü” üzere bina edilecekse harika olacaktır.
Ancak işin arkasında Rex Deus’un fırsattan istifade Anti-Reks Planını çökertmek iştahı yatmakta. Ve İngiltere’ye kadar doğudan batıya doğru her yeri “Rexçi-Çin”e bağımlı kılmak… Tabi bu arada, İtalyanların “Global Neo-Roma Planı”na da dur demek… Allahualem! Selam ve dualarımla…

AHMET YOZGAT/D.D Soru-Cevap

Benzer Haberler