TÜRK DEVLETİNİN AMERİKAN EMPERYALİZMİ İLE DANSI !

M. Ali Yıldız
M. Ali Yıldız

Latest posts by M. Ali Yıldız (see all)

Esselamü Aleyküm ey kapıyı açanlar , vazifeliler. Ey Irak ‘ ta , Suriye ‘ de , Libya ‘ da oynanan oyunları bozmaya and içenler ! Savaşı Viyana kapılarına taşımaya inanan , vatanı , milleti için ; canını , malını , mülkünü ortaya koyan ve her daim ortaya koymaya hazır olan , duran , bekleyen , nöbet tutan kıyam gününün bekçileri kardeşlerim !

Sayın Cumhurbaşkanımız , Başkomutanımız , İslam Aleminin ulul emri Recep Tayyip Erdoğan ‘ ın deyimiyle ” ikinci bir istiklal harbi mücadelesi veriyoruz ! ” Düşman aynı ; bir taraftan ABD köpekleri bir taraftan İngiliz kafirleri ! Kısacası İblis ‘ in uşakları , Firavun temsilcileri ! Bu köpeklerin silahları oldukları gibi paraları da var ! Bu paralarla satın aldıkları köpekleri de uşakaları da köstebekleri de var ! Ancak şunu bilmiyorlar ki zalimin karşısında silahla değil yürekle durulur ! Şunu bilmiyorlar ki , bu millet yumruklarını şehadet için sıkmış binlerce Fatih , Yavuz , Kanuni , Abdülhamid çıkardı , çıkaracak! Şunu bilmiyorlar ki kafafaslarından koleksiyon yapacağız ! Defterlerini dürüyeceğiz ! Ümmete kusturduklari kanın on mislini onlara kusturacağız !

” De ki : Ey kafirler yenileceksiniz ve toplanıp cehenneme sürüleceksiniz. ” ( 3/ 12 )

Bismillah.

Konuya yavaş yavaş girelim. Bu mektubu siz gazi milletime yazıyorum. Lütfen dikkatlice okuyun !

Biliyorsunuz. Bizim çoğunluktan farklı bir Devlet anlayışımız var ! Biz Devletimizi , ebed müddet olarak tanımlarız. Ve bu uğurda savaşan , mücadele veren 2200 yıllık bir teşkilattan sizlere bahsederiz. Kiminiz inanmaz kiminiz inanır ! Aslında bizim derdimiz bu değil. Zaten herkes bizim anlattıklarımızın teker teker çıktığını bi İznillah görecektir !

Hepimiz bir 15 Temmuz atlattık !

İkinci bir istiklal harbinden geçiyoruz! Reisimiz bu sözleri boşuna söylemiyor.Dengeler çok hızlı değişiyor. Dünya ‘ nın merkezinde de , bizim merkezimizde de.

15 Temmuz Sürecinin başladığı tarih 24 Kasım 2015. Peki ne oldu bu tarihte. Haberler son dakika ” Türk subayları , Rus jetini düşürdü. ” başta herkes şöyle övündü böyle övündü… 15 Temmuz’dan sonra Fetöcü subaylar Rusya ile aramızı bozmak için bunu yaptı dediler. Konuya hakim olmadan konuşanlar genellikle böyle tükürdüğünü yalarlar. Ben ise konuya farklı bir bakış açısı getireceğim.

Bu uçağın düşürülmesi Türk Devleti ile Rusya ‘ nın danışıklı dövüşüydü. O zaman iktidarın başında olan isim Ahmet Davutoğlu. Türkiye ‘ nin dış politikası 2010 ‘ un sonunda değişti. 2010 başında Erdoğan :

– Esad kardeşim. 2012 başında ise ” Esed zalimi ” söylemlerini kullandı peki ne oldu da değişti. Davutoğlu adında bir profösör Dış İşleri Bakanı oldu. Bu isim Neo – Osmanlıcı idi ve Türkiye ‘ nin politikasını böyle belirledi.

Devlet üstü iradenin 2 kanadı var. Devletin bir kanadı bu kanat daha çok DERİN kanat olarak bilinir , ABD – Almanya ittifakından yana karar aldılar ve faaliyetlerini Neo – Osmanlı yani Türkiye büyümezse küçülür gibi mikro ideolojik temeller üzerine kurdular. Proje bir ABD dayatması idi. Türk Devleti bunu biliyordu peki neden engellemedi ?

Düşmanın hamlesini daha önceden görüp engellemek küçük devletlerin işidir. Büyük devletler ise düşmanın hamlesine yol açar ve son noktasına kadar hamleyi yemiş gibi yaparak içinde ki hainleri ifşa eder ve hızlı bir manevra ile düşmanın planlarını alt üst eder. Türk Devleti projenin başına Ahmet Davutoğlu gibi ABD – Almanya ile sıcak ilişkisi olan birini geçirdi. Aslında Erdoğan Neo – Osmanlıcı değildi. Ahmet Hoca ile ;

Fatih Sultan Mehmet – Çandırlı Paşa oyunu oynadılar.

Eski dönemin dengeleri ;

Rusya – Esed – İngiltere !
ABD – Almanya – Vatikan !

2010 yılından sonra Hakan Fidan ve Davutoğlu göreve geldi. Bu iki isimde ABD ‘ ye yakın isimlerdi.

Abdullah Gül ‘ ün kadroları yavaş yavaş tasfiye oldu ve en sonda Abdullah Gül. Abdullah Gül ise Devletin diğer kanadındandı ve İngilizlere yakın bir isimdi.

Biz İngilizlere artık sizinle değil ABD ile çalışacağız deyince İngilizler Esed üzerinden Türkmenlere saldırdı. Biz ise çözüm sürecine gittik. Bunlar tesadüf değildi. Neo – Osmanlıcılık bitti ve Hakan Fidan görevi yakında bırakacaktır.

15 Temmuz ‘ un ikinci ve en büyük kırılma noktası 5 Mayıs – 24 Mayıs arası tarihler idi. Peki ne oldu bu tarihte ?
Ahmet Hoca tasfiye oldu. ABD oyuna geldiğini anlamıştı. 24 Kasım 2015 tarihinden bu yana kadar Abdullah Gül , arka planda İngilizlerle görüşüyordu , Doğu Perinçek ise Ruslarla.Ani manevrada artık yönümüzü Avrasya ‘ ya çevirdik ve bölge devletler ile yavaş yavaş anlaşmaya gittik.

VE 15 TEMMUZ !

ABD , dize getiremediği Devletimizi , ordumuzun içine Fetullah denen asrın münafığı aracılığı ile yerleştirdiği cuntalarla dize getirmeye kalkıştı ve tokadı yedi ! Aslında şunu da iyi okumak gerekir ! Neo- Osmanlıcı politikayı destekleyen ve ” Musul ‘ u , Halep ‘ i alacağız” diyen paşaların hepsi şimdi kendi ülkesine ihanetten yargılanıyor ! Halkına kurşun sıkmaktan yargılanıyor !

Büyükelçi Suikasti !

Avrasya ittifakını bozmayan ABD – Almanya , Türkiye ‘ de Rus Büyükelçisini öldürdü. Bütün herkes bunu ilişkileri bozmak diye lanse ederken Selman Kayabaşı Hoca farklı bir görüş ortaya attı. Ben ise bu görüşü savunuyorum.

ABD bu suikasti AVRASYA İTTİFAKINI kuvvetleştirmek için yaptı. Sosyal medyanın sahte kahramanaları bile iliskiler bozulmaz derken bunu anlamışken ABD bunu düşünemedi mi ?

Bana göre ilişkileri daha da ısıtacaklar böylece ittifak daha çabuk bitecek. Şunu unutmayın ilişkiler ısındıkça ilişkilerde sorun artar. Böylece ilişkilerin daha çabuk bir şekilde kopmasını planladılar. Gladio geri döndü. Yeni dönemin dengeleri ise bence şöyle olur ;

ABD – İNGİLTERE
ALMANYA – VATİKAN – RUSYA !!!

Not : Yazının devamı Başkanlık Sistemi ile ilgili olacaktır.

Kalın sağlıcakla!

MUHAMMED ALİ YILDIZ/D.D Haber

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
  Subscribe  
Bildir

Benzer Haberler