STRATEJİK TANRILAR

Sevgili Remzi Usta ile epey derin konuştuk. Diyor ki Remzi; “Selamun Aleyküm Ahmet hocam… Geçen zaman içinde sizin de daha önceki paylaşımlarınızda bahsettiğiniz gibi, yeni dünya kurgusu planı dahilinde taşlar yerine oturmaya ve saflar belli edilmeye başlanmış durumda.
Şu aşamaya kadar dünya savaşı olarak adlandırılan savaşın merkezinin Çin olduğunu düşünenlerdenim. Bu bağlamda Küreselcilerin, Ortadoğu ve göz önündeki coğrafyada yaşanacak her türlü olayın, Çin’in etrafını sarma teşebbüsü olduğunu zannediyorum.
Bu bağlamda, Trump öncesi Amerikasının, İran’ın bir çırpıda elini güçlendirecek anlaşmalar yapması, o güçlü coğrafyada bir kalkan oluşturulması, ABD seçim sonuçlarının çok önceden bilinip bugünlere hazırlık yapılıyor olduğunu büyük bir göstergesi sanki.
Taraflara birer etiket vererek gruplaşmayı adlandırsak, bir taraf ABD, diğer taraf ÇİN olarak adlandırıla bilir.
Görüldüğü kadarıyla İngiltere, İtalya ve Fransa’nın yüksek sesle ve bir biçimde taraflarını ifşa etmedikleri birşeyi bekledikleri görülüyor.
Başkanlık seçimi sonrası.. Türkiye’nin tarafını artık yüksek sesle söyleyeceği beklenirken işin rengi hala tam olarak belli olmuyor. (Ancak tahmin yürütmek mümkün…)
İngiltere ile ilgili sizin paylaşımlarınız ve bu süreçte ülkede yaşanan terör saldırıları, yeni bir şeyler olacağının sinyalletini veriyor.
Türkiye’nin de, İngiltere’de oluşacak yeni duruma bakarak, Londra’nın pozisyonunu da bekleyip ona göre açık adımlar atacağı düşüncesindeyim. Hocam, İngilterede neler oluyor? Bu durum İngiltere, Fransa, İtalya ve Türkiye’yi nasıl etkilecek sizce? Kolaylıklar diler, saygılarımı sunarım…”
***
Sevgili Remzi… Aleykümselam! Daha önce iki plan koymuştuk ortaya REX DEUS ve ANTİREX… Fakat 2017 Mayıs itibariyle (Daha öncesi de var ve 2016 Ağustos ayında görüş alanına çıkmak zorunda kalmıştı; Şubat 2017’de masaya yatırıldı.) Papa’nın Derin Roman,İtalyan ve Hristiyanlığın temsilcisi olarak ortaya çıkışı ve bir dizi plan (Katolix, Koptix, Ventoten, KutsalRepubliks…)ı siyaset meydanına sürmesi; mevcut planların ve plandaşların kendilerini gözden geçirmesine ve yeni stratejik pozisyonlar almasına hatta yeni yeni cepheler oluşturmasına/oluşmasına neden oldu/olacak…
Şu anda dört oyuncu sahnede: Derin Roma adına Papa, Derin İstanbul adına Erdoğan, Derin Amerika adına Trump ve Derin Majeste… Ve samanın altında yürüyen su misali 1, 2, 3 ve 4. Yahudi varlığı…
Papa’nın ortaya çıkışı ve “KutsalRepubliks Planı”nın bir parçası olarak, Almanya’nın önüne “Kutsal Roma Cermen”i uyandırma işleminde eski ortağını ikna edişi, tam bir türbülansa neden oldu. Şu an Vatikan, Almanyalar’ı yanına çekti/çekiyor. Ve ilk olarak, Latin+Cermen AB’sinin sözünü veriyor Berlin’e. İlaveten Anti-Rex’in kuzey ve orta kuşaklarının üst efendiliği de onların yani 2 Almanya’nın…
Yine Papa, “KutsalRepubliks Planı”nın bir parçası olarak, Romanoflar üzerinden Rusya’ya, PostSovyet bir imparatorluk vaad ediyor. Ve onlara da Anti-Rex’in üst kuşağının efendiliğini ve hatta orta kuşağın gizli efendiliğini sunuyor…
Aynı Papa yine, “KutsalRepubliks Planı”nın bir parçası olarak Türkiye üzerinde, Vatikan’ın elinin altında yüzyıllardan beri bekleyen Angelus Hanedanlığının gönlünü alıyor ve onlara da “Kutsal Doğu Roma” sözünü veriyor.
Bu arada, Derin Roma’nın Afrikasına Latinler üzerinden bir Neo Kartaca harekatı başlatıyor. Bu harekatı, Mısır Merkezli olarak bina ediyor ve adına Koptix Planı diyor…
***
Mart 2017’den beri, Papa’nın bu hamlelerine karşı, İngiltere hareketlenmiş durumda. Bu bağlamda Derin Majeste, bir saray darbesiyle Hanedan değişikliğine gitmeye karar vermiş durumda. Buna göre, güya Almanya’ya ders vermek ister gibi Hannoveri Vindsorlar gidici. (Nereye? Şimdilik bu durum muğlak… Ya da bu konu ilerdeki bir katmanın senaryosuna dahil!) Onların yerine yeni bir hanedanlık iş başı yapmanın gününü saymakta. Bu Hanedan, Mountbatten ya da kısaca Mount Hanedanlığı… Hanedan değişikliğinin, kuralına uygunluk yani inandırıcılık açısından kanlı olması da planın bir parçası… Bu nedenle ülkede terör operasyonlarına start verildi. Kraliçe ya kahrından ölecek ya da bir terör saldırısının kurbanı olarak alaşağı edilmeyi beklemekte. Belki ölmüş bile olabilir… Allahualem!
Vindsorların gün sayıyor olması, bu ailenin ABD’ye atadığı Derin Amerika’nın, bağımsızlığını ilan etmiş olmasını sağladı; şu an waşhington, başına buyruk durumda. (ABD bağımsızlığını etmiş mi ettirilmiş mi? Bu durum da muğlak… Ki o da daha sonraki katmanlar için hazır senaryoların mevzuu…)
Bağımsız ABD, ülkede Kasım 2016 Seçimleri sonucundaki bölünmüşlüğünü tamir etmek düşüncesinde hatta etmiş bile olabilir. Ancak Vaşington’un bunu, hiçbir zaman belli etmeye niyeti olmayacak. Çünkü Vindsorların, Dünya operasyonunu, Amerika’yı iki kutup yapıp bu kutuplar etrafında devletleri kümelemek ve karşı karşıya getirerek vuruşturma planı olduğu gibi korunuyor. Bunun amacı; senin “Çin”e dikkat çekmeni ve ” savaşın merkezinin Çin olduğunu düşünenlerdenim.” demeni sağlamaktı işte sağlamışlar. Yani ABD yeni ve saklı haliyle dünya sahnesine iki koldan çıkıyor. Biriyle Çin üzerinden “Kuşak ve Yol Planı”nı, doğudan batıya doğru (Pekin-İstanbul-Londra çizgisinde) yürütüyor. Bu harekat, Papa’nın siyasi hamlesine karşı bir duruş ve vuruş olarak hayata geçiriliyor.
Tabii ki Papa’nın bir de dinsel kimliği var.
İşte, onun için ABD, Trump eliyle ve ikinci olarak Anti-Rex’in Güney kuşağına çökmek üzere yeni bir Plan ortaya koyuyor: Adı Delta Planı ya da tam söylenişiyle Firavun Harekatı… Bu nedenle Waşington, dünyanın merkezine Mısır’ı koyuyor. (Türkiye’nin merkez ülke konumunu bitiriyor.) Ve burada Hindistan, Fas ve Güney Afrika üçgeninde Papa’nın “Koptix Planına meydan okuyor.
Fakat bu üçgende meydan okuması gereken bir ülke daha var: Türkiye… Bir süre önce dedik ya “Savaş, Tanrısal Katmana sıçradı.” diye. İşte o katman burası… Ancak üçgen içinde bir küçük üçgen daha bulunmakta: Kudüs-Mekke-Mısır Menfis Üçgeni… Bu üçgende, ister istemez bir oyuncu daha rol alıyor senaryoda: O da İsrail…
Her ne kadar “Savaş, Tanrısal Katmanda… ” dediysek de bu ifadenin son şekli de bu değil. O halde resmin nihai rötuşunu da vuralım: Papa, Trump ve İsrail açısından bu arada olan, “Tanrıların Savaşı…” Oysa bizim açımızdan ise “Tanrıların Allah ile Savaşı…” Kim mi Kadir Olan Yüce Allah’a karşı savaş veren Tanrılar: Hristos, YahveAMON ve OsirisRA ile isimsiz Deist Tanrı… O halde duamız şu olsun: Allah, tüm Tanrıların belasını versin!
Bu bağlamda haberini “Yeni Firavun Trump mı?” anlatımımızda vermiştik. Burada da “Trump, hakikaten Firavun mu yoksa o sarışın adam, Firavun’un “Ofisboy”u mu?” diye de soralım.
Ve devam edelim, Aynı anlatı da “Güney Oyunu”na ister istemez dahil olan Türkiye üç plan üzerinden çalışacağının işaretini vermiş durumda: Birincisi “Fahreddin Planı…” İkincisi ise ise bizim ANA-Afrikacılık diye adkoyduğumuz büyük Afrika formatının, dinsel katmanı anlamında “Necaşi Planı… Ve üçüncüsü Halifeliğe de işaret eden “Ümmet Birliği anlamında bir çalışma. Zaten, Katar kriziyle birlikte üçüncü plan, telefon trafiğiyle başlamış durumda, uzakdoğu müslümanlarını da kapsayan bir trafikti bu. En önemlisi İran da konuya, ilk günde dahil oldu zaten. Allahualem!
***

AHMET YOZGAT/D.D Haber

Benzer Haberler