SARAY DARBESİ

M. Ali Yıldız
M. Ali Yıldız

Latest posts by M. Ali Yıldız (see all)

Dışarıda olduğu gibi içeride derinlerde de büyük bir savaş yaşanıyor. Fetöcüler hapishanlerde tutuklu darbecilere “ Her Musa , firavununu yanında büyütür – 2018 Ağustos “ yazılı mektuplar bırakıyorlar. Yani Erdoğan sonrası hazırladıkları isim AKP ‘ den . Çok daha önemlisi SARAY ‘ ın içinde. 2018 Ağustos ‘ ta SARAY DARBESİNE hazırlanıyorlar. Çok dikkatli olmamız lazım. Erdoğan görevi bırakınca onun yalakası olmuş kişiler eski ve asıl kimlikleri olan Amerikancılığa dönüş yapacaklar. Peki Devlet saray darbesine izin verecek mi ?

Erdoğan gerçekten her tarafından kuşatılmış durumda. Pelikan ekibi bütün ipleri eline almış , Hükümeti yönlendiriyor. Erdoğan bir an önce bu isimleri tasfiye etmek için KASIM ayında erken seçim olmasını istiyor. Ancak Devlet Bahçeli Mart diyor. Türk Siyaseti sıkıştığında her zaman devreye giren kişi olmuştur Bahçeli !

2002 ‘ de kendisine başbakanlık sunulduğu halde erken seçim diyerek Ak Partiyi iktidar yaptı.

2015 ‘ te erken seçim diyerek Ak Partiyi iktidar yaptı.

Ve çok yakında yeniden erken seçim diyecek. Yani anlayacağınız Devlet Bahçeli Türk Siyasetinin anahtarıdır.

Süreç Sonbahar ‘ da başlıyor. Eylül – Ekim –Kasım hepsi çok önemli aylar. Kışın sert rüzgarlar esecek. Yazın Türkiye alev alev yanacak.

Pelikan Belgesi ilk yayınlandığında herkeste Davutoğlu ‘ na yapılan bir operasyon algısı oluştu ama pelikan çok daha ötede Erdoğan ‘ ı devirme operasyonuydu. Aynı ekip Görmez ‘ e saldırdı ve indirdi. Şimdi Fidan ‘ a saldıracaklar sonra Hulusi Paşa ‘ ya !

Bu isimler Erdoğan ‘ ın nefesleridir. Amaç Erdoğan ‘ a nefes darlığı çektirmek ve Koltuk Darbesi ve Saray Darbesi yapmak. Dış Güçlerin en büyük hedefi Erdoğansız bir AKP !

Süreç başlıyor…

MUHAMMED ALİ YILDIZ/D.D HABER

Kimler Neler Demiş?

İlk Yorum Hakkı Senin!

avatar
  Subscribe  
Bildir

Benzer Haberler