BUMERANG CEHENNEMİ

M. Ali Yıldız
M. Ali Yıldız

Latest posts by M. Ali Yıldız (see all)

Öyle bir ülkede yaşıyoruz ki sadece bir ay içerisinde bile onlarca denge değişebiliyor. Onlarca hesapta olmayan olaylar gerçekleşebiliyor. Burası Dünyanın şekillendiği yer ! Burası Bumerang Cehennemi !

Aylardır söylüyorum. Önümüzde bir erken seçim var. Erdoğan ‘ ın Kasım dediği ama Bahçeli ‘ nin İlk Bahar dediği bir erken seçim ! Ve hemen akabinde 2018 ‘ de Gladio Saray Darbesine hazırlanıyor. Son aldığım habere göre bir devlet büyüğünün birinci dereceden yakınına suikast planları var. Daha bir hafta önce derinlerde büyük bir savaş var dedim.

Pelikan Kuşlarının yeni hedefi kim diye beklemeye veya düşünmeye gerek yok. Artık yeter ! İsim vereceğim. BiNALİ BEY ‘ i devirip yerine Bekir Bozdağ ‘ ı geçirmek için planlar yapılıyor. Dış İşlerinde büyük bir kargaşa var. Biraz geriye gidelim.

Ahmet Davutoğlu , Hakan Fidan ‘ ı mv. Yapmak istediğinde asıl amacı ilk önce Fidan ‘ ı Dış İşleri Bakanı yapıp ardından 2018 ‘ te BAŞKAN yapmaktı ama her ikisinin kalemi de SARAY tarafından kırıldı. Fidan ‘ ı bir süreliğine kurtaran kişi hiç şüphesiz Bahçeli ‘ dir. Şimdi ise Pelikancılar , Berat Albayrak ’ ı Dış İşleri Bakanı yapmak istiyorlar. Bahçeli ve Davutoğlu ise FİDAN ‘ I ! Dış İşlerini iki isim yönetiyor ! Perinçek ve Kalın ! Sürpriz isim Kalın olabilir.

Gelelim yeni partiye… Metin Feyzioğlu ve Oktay Vural yeni partiye girmekte kararlı gibi duruyorlar. Ben yeni parti herkesi kucaklayacak milli bir parti dediğimde belkide beni ciddiye alanlar yoktu. Özdağ ‘ ın açıklamalarına bakılırsa sanki beni okumuş da öyle konuşuyor !

Erdoğan ‘ ın açıklamalarını iyi okuyun. Türkiye , Türkiye ‘ den ibaret değil diyor. Merkel ‘ e iyi bakın. Kadın Türkiye , Erdoğan ve hükümetten ibaret değil diyor.

Siyaset üstü bir devlet aklına işaret ediyorlar. 2018 – 2019 gümbür gümbür geliyor. Siyaset üstü Devlet aklını herkes tanıyacak.

MUHAMMED ALİ YILDIZ/D.D HABER

Benzer Haberler